FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: file
my: ဖိုင်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Media
my: မီဒီယာ

en: help
my: အကူအညီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်

en: 1 byte | @count bytes
my[0]: ၁ ဘိုက်
my[1]: @count ဘိုက်

en: Interface
my: အသွင်အပြင်
