FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: file
sr: фајл

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: MIME type
sr: MIME тип

en: File system
sr: Фајл систем

en: 1 byte | @count bytes
sr[0]: @count бајт
sr[1]: @count бајта
sr[2]: @count бајтова

en: Search...
sr: Претрага...
