FolderShare (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (79 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Comments
be: Каментары

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Rename
be: Перайменаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: file
be: файл

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Done
be: Зроблена

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Media
be: Мультымедыя

en: help
be: даведка

en: Owner
be: Уладальнік

en: fields
be: палі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Change
be: Змяніць

en: menu
be: меню

en: Permissions
be: Правы

en: Cron
be: Крон

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: image
be: малюнак

en: Copy
be: Калькаваць

en: Restore
be: Аднавіць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: MIME type
be: Тып MIME

en: File system
be: Файлавая сістэма

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка

en: forms
be: формы

en: 1 byte | @count bytes
be[0]: 1 byte
be[1]: @count байт

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: Tracking user activity
be: Адсочванне актыўнасці карыстальнікаў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.
