FolderShare (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (41 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Recommendations
ml: ശുപാർശകൾ

en: view
ml: കാണുക

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: file
ml: ഫയൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: OK
ml: ശരി

en: menu
ml: മെനു

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.

en: image
ml: ചിത്രം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: MIME type
ml: MIME തരം

en: File system
ml: ഫയൽ സിസ്റ്റം

en: 1 byte | @count bytes
ml[0]: 1 ബൈറ്റ്
