FolderShare REST (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
