FolderShare REST (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
