FolderShare REST (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Security
es: Seguridad

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
