FolderShare REST (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Security
tr: Güvenlik

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
