FolderShare REST (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Security
gl: Seguranza

en: Permissions
gl: Permisos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
