FolderShare REST (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Security
lt: Saugumas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
