FolderShare REST (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
