FolderShare REST (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Permissions
da: Tilladelser

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
