FolderShare REST (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: Security
fa: امنیتی

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
