FolderShare REST (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Security
lv: Drošība

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
