FolderShare REST (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: Permissions
el: Άδειες

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
