FolderShare REST (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
