FolderShare REST (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
