FolderShare REST (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: Security
id: Keamanan

en: Permissions
id: Kewenangan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
