FolderShare REST (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: Security
nl: Beveiliging

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Version @version
nl: Versie @version
