FolderShare REST (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Table of contents
ro: Cuprins

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
