FolderShare REST (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Table of contents
de: Inhaltsverzeichnis

en: Security
de: Sicherheit

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
