FolderShare REST (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
