FolderShare REST (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Table of contents
fr: Table des matières

en: Security
fr: Sécurité

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
