FolderShare REST (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: Security
ru: Безопасность

en: Permissions
ru: Права доступа

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
