FolderShare REST (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Table of contents
uk: Зміст

en: Security
uk: Безпека

en: Permissions
uk: Повноваження

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
