Follow (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: User
ar: المستخدم

en: About
ar: حول
