Follow (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Feed
fi: Syöte

en: Save
fi: Tallenna

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: User
fi: Käyttäjä

en: About
fi: Tietoja
