Follow (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Feed
gl: Orixe

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: User
gl: Usuario/a

en: About
gl: Información
