Follow (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Feed
id: Umpan

en: Save
id: Simpan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: User
id: Pengguna

en: About
id: Tentang
