Follow (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Feed
ja: フィード

en: Save
ja: 保存

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: User
ja: ユーザー

en: About
ja: アバウト

en: Icon size
ja: アイコンサイズ
