Follow (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Twitter
kk: Твиттер
