Follow (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: About
ku: دەربارە
