Follow (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Save
sv: Spara

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: User
sv: Användare

en: About
sv: Om
