Follow (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Feed
uk: Канал

en: Save
uk: Зберегти

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: User
uk: Користувач

en: About
uk: Про модуль

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Twitter
uk: Твітер

en: Follow
uk: Продовжити

en: Integrations
uk: Інтеграції
