Follow (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Feed
ur: فیڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: User
ur: صارف
