Follow (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད
