Follow (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Feed
de: Newsfeed

en: Save
de: Speichern

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: User
de: Benutzer

en: About
de: Über

en: Icon size
de: Symbolgröße

en: Follow
de: Folgen

en: Hide labels
de: Beschriftungen ausblenden

en: Integrations
de: Integrationen
