Follow Unfollow (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: status
de: Status

en: node
de: Beitrag

en: taxonomy
de: Taxonomie

en: other
de: andere

en: About
de: Über
