Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: status
fr: statut

en: node
fr: nœud

en: taxonomy
fr: taxonomie

en: About
fr: À propos
