Follow Unfollow (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: status
sk: stav

en: node
sk: obsah

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: About
sk: Informácie o
