Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: node
sv: nod

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: other
sv: andra

en: About
sv: Om
