Follow Unfollow (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: status
uk: стан

en: node
uk: матеріал

en: taxonomy
uk: таксономія

en: other
uk: інше

en: About
uk: Про модуль
