Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ
