Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Latvian
dz: ལེཊ་བིཡན།
