Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Russian
eu: Errusiera

en: Latvian
eu: Letoniera
