Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: US Dollar
fr: Dollar US

en: Russian
fr: Russe

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Secret word for order verification
fr: Mot secret pour la vérification de la commande

en: Language preference
fr: Préférences de langue

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Ukrainian Hryvnia
fr: Hryvnia ukrainienne
