Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն
