Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Russian
pt: Russo

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Secret word for order verification
pt: Palavra secreta para verificação da compra

en: Language preference
pt: Preferência de idioma

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: Latvian
pt: Letônio
