Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Euro
ru: Евро

en: US Dollar
ru: Доллар США

en: Russian
ru: Русский

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Secret word for order verification
ru: Секретное слово для проверки заказа

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Latvian
ru: Латышский

en: Ukrainian Hryvnia
ru: Украинская Гривна

en: Russian Rouble
ru: Российский рубль
