Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Euro
el: Ευρώ

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Secret word for order verification
el: Μυστική λέξη για επιβεβαίωση της παραγγελίας

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας
